ONS TEAM STAAT VOOR U KLAAR

Wim Drost
Directeur
Leermiddelspecialist

w.drost@ontwikkelcentrum.nl 

Body Bosgra
Leermiddelspecialist / interim directeur // Vakgebied:
MBO Dierverzorging, Paard, Bloem & Styling en Cursus-
en contractonderwijs

b.bosgra@ontwikkelcentrum.nl  

Jan van Driel 
Leermiddelspecialist
j.driel@ontwikkelcentrum.nl
 

Evelien Delhez
Leermiddelspecialist // Vakgebied: VMBO methode Groene Wereldoriëntatie 
en VMBO methode Profiel Groen
e.delhez@ontwikkelcentrum.nl 

FOTO VOLGT 

Marian Oskam
Leermiddelspecialist // Vakgebied: MBO Voeding, Veehouderij, Plant
en Groen, Grond, Infra (loonwerk)
m.oskam@ontwikkelcentrum.nl

Peter Budding
Projectmanager ICT & Publicatie
p.budding@ontwikkelcentrum.nl

Marco Jongejan
Coördinator ICT & Publicatie
m.jongejan@ontwikkelcentrum.nl 

Bianca van Westerhuis
Marketeer
b.vanwesterhuis@ontwikkelcentrum.nl  

Kitty Corbeek
Backoffice
k.corbeek@ontwikkelcentrum.nl 

Gerda Dekker
Administrateur
g.dekker@ontwikkelcentrum.nl